Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Monika Rozmierska | 2017-12-03 19:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczniowie SP 34 wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności

Olsztyn24
Uczniowie SP 34 podczas Świątecznej Zbiórki Żywności (fot. SP 34 - wszystkie) | Więcej zdjęć »
„Dodaj świętom smaku i podaruj potrzebującym produkty z listy” – takie hasło widniało na ulotkach, które młodzi wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 34 im. Józefa Malewskiego w Olsztynie rozdawali klientom sklepu Rast przy ul. Kanta oraz hipermarketu Carrefour.

56 aktywnych, wesołych i uczynnych uczniów przez trzy dni (1-3.12) zachęcało do zakupu konserw, cukru, oleju, słodyczy, mąki, bakalii, przetworów warzywnych i owocowych. Wszystkie te produkty trafią do podopiecznych Banku Żywności w naszym regionie m.in. bezdomnych, domów dziecka, rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Pomoc żywnościowa pomoże im przygotować radosne święta.

Miło jest patrzeć, gdy młodzi ludzie chcą poświęcić swój wolny czas, by angażować się społecznie. Nie bez znaczenia jest tu wychowanie i wsparcie rodziców, którzy są pierwszymi nauczycielami swoich dzieci. Niech to dobro płynie dalej i obdarzy wszystkich wesołymi Świętami Bożego Narodzenia!
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl