Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-04 15:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Miejskie przygotowania do świąt idą pełną parą

Olsztyn24
Miejska choinka stanęła na Placu Jana Pawła II | Więcej zdjęć »
Tradycyjnie w najbliższą środę (6.12) w Olsztynie uruchomiona zostanie świąteczna iluminacja świetlna. Jak co roku, dekoracje pojawią się wzdłuż al. Piłsudskiego, ul. 1 Maja, ul. 11 Listopada, pl. Jedności Słowiańskiej, pl. Bema, al. Dąbrowszczaków oraz na Jarotach wzdłuż ul. Wilczyńskiego. Nowe ozdoby pojawią się również na ul. Pieniężnego, którą po remoncie kierowcy pojadą jeszcze w tym roku.

Wśród ozdób dominują elementy słupowe, które zostały zamontowane na latarniach. Centrum Olsztyna udekorowano kurtynami i łańcuchami świetlnymi. Na Starym Mieście pojawi się nowa dekoracja, która ozdobi latarnie wzdłuż trasy spacerowej od Wysokiej Bramy do Mostu św. Jana, będzie także fontanna świetlna.

Pod ratuszem stanęła choinka, którą dekorowano dzisiaj (4.12) złotymi i czerwonymi bąbkami. Pojawią się pod nią prezenty świetlne, a na  placu staną m.in. anioły świetlne oraz inne atrakcje dla najmłodszych. Przed świętami w okolicy ratusza pojawi się napis świetlny „Olsztyn”.
R E K L A M A
banner
Dodatkowe iluminacje zapewni nam IX. Warmiński Jarmark Świąteczny, który odbędzie się dniach 14-17 grudnia. Wiele ciekawych instalacji świetlnych stanie wówczas w obrębie Starego Miasta.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl