Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-13 14:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Taki mix!

Olsztyn24
Kabaret Mumio | Więcej zdjęć »
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie postanowił wyrwać olsztynian z wiru świątecznych przygotowań i zaprosić na wieczór lekki, łatwy oraz, a jakże, przyjemny. W Audytorium Maximum na Zatorzu wczoraj (12.12) na jego zaproszenie wystąpiło Mumio w „limitowanym ekstrakcie mumiowym” pod nazwą Taki Mix.

Z okazji jubileuszu (dwudziestojednolecie powstania) Mumio przygotowało dla fanów i widzów kultowych limitowany program, a w nim to, co było: najpopularniejsze fragmenty z legendarnego, pierwszego spektaklu Kabaret Mumio, który został zagrany jakieś 800-900 razy; to, co jest: niezwykły i zaskakujący świat Macieja i Jędrzeja, braci z najnowszego spektaklu Welcome Home Boys, gdzie nie ma Mamy; a nawet trochę tego, co będzie: Mumio mocno muzyczne – przedsmak nowego, koncertowego projektu.

Od weteranów sceny komediowej nie można było oczekiwać niczego mniej niż udanego i pełnego humoru występu. Mimo upływu lat, nawet najstarsze skecze nadal bawiły przybyłą publiczność.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl