Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
ZCh | 2017-12-19 22:20 | Rozmiar tekstu: A A A

Wigilia u seniorów w Pieckach

Olsztyn24
Wigilia „Iskierek Nadziei” | Więcej zdjęć »
W poniedziałek (18.12) w lokalu Rezydencja w Pieckach odbyło się spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Active Seniors In Piecki, czyli powszechnie znanego w regionie zespołu pod nazwą „Iskierka Nadziei”. W spotkaniu wzięły udział władze samorządowe, zaproszeni goście, członkowie i sympatycy zespołu – w sumie ok. 55 osób.

Spotkanie opłatkowe rozpoczęło się od powitania i życzeń świątecznych, które złożyła wszystkim Zofia Chrostek, prezes Stowarzyszenia. Następnie była modlitwa, wzajemne życzenia i dzielenie się opłatkiem. Nie mogło zabraknąć też kolęd, które przepięknie z czynnym udziałem zaproszonych gości wykonał zespół „Iskierka Nadziei”.

„Iskierki” to nie tylko seniorzy lecz również dzieci wchodzące w skład zespołu. Młodzi artyści będąc pod opieką starszych członków doskonale się czują w zespole. W czasie spotkania z workiem pełnym prezentów dla małych i dla dużych pojawił się św. Mikołaj, który nikogo w podarunkach nie ominął.
R E K L A M A
banner
Na stołach zagościł barszcz czerwony, pierogi, zupa grzybowa i inne tradycyjne wigilijne potrawy. Przepyszne ciasta przygotowane przez członkinie zespołu i Marka Szabelskiego znikały w mgnieniu oka.

To był dla wszystkich niezapomniany wieczór i na naszych twarzach gościł uśmiech, a z ust płynęły same serdeczne słowa. Przy stołach długo trwały rozmowy i rozbrzmiewał głos przepięknych polskich kolęd.
Z D J Ę C I A
Komentarze [10]
~vip / 2017-12-26 16:03
wspaniale oglądać kolorową radosną grupę seniorów. Fajnie wyglądacie. Ile w was ciepła /Pozdrawiam.
~LK / 2017-12-23 20:07
Potwierdzam, była świąteczna miła atmosfera,było tradycyjne 12 potraw. Dzieci pięknie włączone w kolędowanie. Uśmiech i serdeczne życzenia , mikołaj wszystkich obdarował prezentami. A co tu dużo mówić, BYŁO SUPER!!!! Tak jak nasza SZEFOWA.!!!!
~WK / 2017-12-22 11:25
Było pięknie i uroczyście. Miła atmosfera. Dzieliliśmy się opłatkiem. Potrawy smaczne i było ich zgodnie z naszą polską tradycją 12. Zespół pięknie śpiewał kolędy. Dziękujemy. Dla wszystkich życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.
~T.K. / 2017-12-21 21:40
Oglądam zdjęcia z tego spotkania i przypominam sobie ten dzień. Te chwile wzruszeń przy łamaniu opłatka, to ciepło płynące z wypowiadanych słów. Tego się nie zapomina!
~jk / 2017-12-21 20:50
zgranej, pracowitej i radosnej grupie seniorów z Piecek, którą od dłuższego czasu oglądam życzę zdrowia i Wesołych Świąt. Popieram obserwatora jeśli chodzi o Portal Olsztyn 24 chylę czoło dziękuję i pozdrawiam JK z Płocka
~obserwator / 2017-12-21 14:47
Moje Drogie Iskierki, za to co robicie dla nas i dzieci jestem pełen uznania. Widzę ,że dzieciaki garną się do Was a to znaczy ,że się dobrze wśród Was czują......... życzę dalszej tak wspaniałej działalności, Wesołych Swiiat A Nowy Rok Niech przyniesie Wam zdrowie i siły na dalszą działalność, Natomiast Całej Redakcji Portalu OLSZTYN 24 dziękuję , że tak pięknie Was Pokazuje,z najlepszymi życzeniami,
~Pieckowianka / 2017-12-21 12:52
Miło Was Iskierki oglądać i podziwiać piękne i gratuluję. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
~jb / 2017-12-20 20:15
widzę wesołą z klasą grupę na spotkaniu opłatkowym, rozśpiewaną ,usmiechniętą, świąteczny nastrój i wystrój tak ach i och patrząc aż zazdroszczę, że u nas tak nie ma. My mamy wigilie troche tak po turystycznemu, jak na biwaku czy ognisku-- plastyki pośpiech itd....A tu aż dech zapiera. Kto wam to tak organizuje??? SZCZĘŚCIARZE!!!!!
~Uczestnik / 2017-12-20 14:21
U Iskierka zawsze jest pomysłowo . Wesoło, miło,isuper
~Sympatyk / 2017-12-20 14:16
Piękny wystrój,oprawa,zastawa.Jestem pod ogromnym wrażeniem.Organizacjana na 102.Zespol prezentował się super!!! Prawdziwe miła atmosfera świąteczna.Jestem miłe zaskoczona.Gratuluje!!!