Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-20 13:27 | Rozmiar tekstu: A A A

„Poziomki” świątecznie

Olsztyn24
Było dużo śpiewania, tańców i uśmiechu | Więcej zdjęć »
Społeczność znanego z wychowywania śpiewających talentów Publicznego Przedszkola nr 7 Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie „Poziomka” spotkała się wczoraj (19.12) na jasełkowym koncert. Tradycja przedświątecznego koncertowania w przedszkolu trwa od ośmiu lat.

Przed rozpoczęciem koncertu ogłoszono wyniki konkursu dla rodziców na wykonanie ozdoby świątecznej. Komisja konkursowa przyznała trzy nagrody, a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

W programie koncertu zawarto głównie śpiewanie kolęd i pastorałek, a także kilka układów choreograficznych wykonanych przez maluchy przebrane w jasełkowe stroje. Swoje kompetencje do nauczania śpiewu pokazały również panie przedszkolanki, wykonując wspólnie jeden z koncertowych utworów.
R E K L A M A
banner
Miłą pamiątką z wieczoru, który odbył się w EraNova, były wypieczone w przedszkolu świąteczne pierniczki. Każdy mógł zabrać do domu tyle wykwintnie opakowanych ciasteczek, ile chciał.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Koncert jasełkowy Przedszkola „Poziomka” w Olsztynie 2017

20-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl