Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2017-12-21 16:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Szpital Powiatowy w Biskupcu w gronie najlepszych

Olsztyn24
Szpital Powiatowy w Biskupcu
Po raz kolejny Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu znalazł się w „złotej setce” najlepszych szpitali w Polsce. W konkursie pn. „Bezpieczny Szpital 2017” organizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia zdobył 780 punktów, plasując się tym samym na 82. pozycji. W trakcie rankingu jednostki medyczne były oceniane w obszarach: zarządzanie, jakość opieki i opieka medyczna.

- To bardzo dobry wynik. Sukces jest tym większy, że w rankingu wzięło udział ponad 200 szpitali z całego kraju. Do „złotej setki” wielospecjalistycznych szpitali zabiegowych zakwalifikowało się jedynie 6 placówek w województwa warmińsko-mazurskiego, w tym nasza. Wśród szpitali powiatowych w regionie jesteśmy najlepsi - mówi starosta olsztyński Małgorzata Chyziak. - Szpital prowadzony przez Powiat Olsztyński cieszy się świetną opinią wśród pacjentów, a warto podkreślić, że jest to jednostka o znaczeniu ponadlokalnym. Z jej usług korzystają także chorzy z innych powiatów, a nawet miasta Olsztyna, w którym przecież jest kilka szpitali.

Z dobrego wyniku w rankingu opublikowanym w grudniu przez Rzeczpospolitą cieszy się też szefostwo Szpitala Powiatowego im. Mikulicza w Biskupcu.
R E K L A M A
banner
- Nasz personel na co dzień wykonuje swoją pracę z myślą o dobru chorych, którzy powierzają się opiece szpitala. Przede wszystkim więc nie możemy zawieść zaufania pacjentów. Tak wysoka lokata w rankingu organizowanym przez zewnętrznego i obiektywnego audytora jest potwierdzeniem, że idziemy w słusznym kierunku. Satysfakcjonujące jest to, że komisja oceniła poziom naszej diagnostyki, sterylizacji, czy wdrożonych systemów informatycznych powyżej 80 %. Tę ocenę traktujemy jako wyróżnienie, prestiż, ale także motywację do dalszej pracy. Będziemy się starali tę poprzeczkę utrzymać, jeśli nie podnieść. Mamy świadomość, że sukces nie bierze się sam z siebie. Cały personel pracował na to długie lata i za to mu dziękujemy - mówi Marta Maciejewska, wicedyrektor szpitala.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl