Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2017-12-23 12:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany w komunikacji miejskiej w czasie świąt i Nowego Roku

Olsztyn24

W czasie świąteczno-noworocznym wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Olsztynie.

Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że ograniczone zostanie kursowanie linii tramwajowej nr 3 w wybrane dni oraz zawieszone zostanie kursowanie linii nr 130 i 141 w dniach 25 i 26 grudnia, a także 1 stycznia. Ponadto:

24 grudnia (niedziela) obowiązywał będzie rozkład jazdy „Niedziele i święta”. 25-26 grudnia (poniedziałek-wtorek) także obowiązywał będzie rozkład jazdy „Niedziele i święta”. 27-29 grudnia (środa-piątek) obowiązywał będzie natomiast rozkład jazdy „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”. 30 grudnia (sobota) to rozkład „Soboty”, zaś 31 grudnia (niedziela) - „Niedziela i święta”. 1 stycznia ponownie pojedziemy według rozkładu „Niedziela i święta”, od 2 do 5 stycznia (wtorek-piątek) natomiast według rozkładu „Dni robocze (od poniedziałku do piątku)”. 6 stycznia komunikacja funkcjonować będzie według rozkładu „Niedziele i święta”.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl