Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-01-11 14:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Planetarny Klub Filmowy powraca

Olsztyn24
Planeta 11
Biblioteka Multimedialna Planeta 11 zaprasza na otwarcie nowego sezonu filmowego 2018. Wszystkich miłośników dobrych filmów zapraszamy do biblioteki w poniedziałek 15 stycznia o godzinie 19:15 na projekcję i dyskusję.

Bibliotekarze z Planety 11 w Nowym Roku powracają z ofertą Planetarnego Klubu Filmowego. Na dobry początek zostanie zaprezentowany ostatni film znanego reżysera Asghara Farhadia, który otrzymał wiele nagród, m.in. Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny w 2017 roku.

Ideą Planetarnego Klubu Filmowego są pokazy ciekawych, intrygujących filmów oraz dyskusja. Każdy jest mile widziany, atmosfera w klubie jest nieformalna, więc warto przyjść. Tym bardziej, że zawsze jest przygotowany drobny poczęstunek i napoje. Dodatkowo wśród uczestnika będzie losowana wejściówka do kina.
R E K L A M A
banner
Pokazy filmowe będą się odbywały od stycznia do maja. Bibliotekarze zapraszają też wszystkich chętnych do współtworzenia klubu.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl