Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-01-13 21:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Studniówka w olsztyńskim I Liceum Ogólnokształcącym

Olsztyn24
Studniówka w I LO w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Abiturienci I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie bawią się dzisiaj (13.01) na balu studniówkowym. Tradycyjnie zabawa odbywa się w murach szkoły i zorganizowana została z motywem przewodnim - tym razem pod hasłem „Matura - Bal w Wenecji”.

W tym roku do egzaminu maturalnego w tej placówce edukacyjnej może przystąpić 190 uczniów, tylu zatem (plus osoby towarzyszące) przybyło świętować sto dni do matury.  

Wieczór zaplanowano z kilkoma tradycyjnymi w tej szkole punktami programu - polonezem tańczonym przez dziewczęta w białych bluzkach i czarnych spódnicach oraz chłopców w eleganckich garniturach; pokazem walca, przygotowanym specjalnie na tę okazję licealistów i tańcami z gronem pedagogicznym.
R E K L A M A
banner
Następnie nadszedł czas na przemówienia i podziękowania. Do swych podopiecznych zwróciła się m.in. dyrektor szkoły Jolanta Skrzypczyńska. Abiturienci przygotowali dla pani dyrektor specjalną niespodziankę - jubileuszowy tort. Okazało się bowiem, że właśnie dzisiaj Jolanta Skrzypczyńska świętowała rocznicę urodzin. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii klas trzecich ze swoimi wychowawcami.

Zabawa w szkolnej auli przy muzyce mechanicznej pod kierownictwem wodzirejów planowana jest do godziny czwartej w niedzielę.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [3]
~ / 2018-01-14 12:39
To piękna tradycja LO I, ze bal studniówkowy odbywa sie w murach tego zacnego liceum. nie ma rewii mody. Młodzież w klasycznym stroju studniówkowym. Brawo !
~ / 2018-01-14 11:43
życzę Abiturientom, żeby po studniówce Matura była ( używając slangu skoczków narciarskich) progiem, z którego wybiją się do lotu w swoją przyszłość. Spełnienia marzeń, a Rodzicom, Babciom i Dziadkom oraz Rodzicom Chrzestnym , żeby wczorajsi Studniówkowicze, byli Ich Dumą.
~wot / 2018-01-14 00:04
Patrzę na uśmiechniętych abiturientów i serce mi się raduje, że mamy taką wspaniałą młodzież. Bądźcie zawsze radośni, to i nam - rodzicom i dziadkom, a najpewniej i Waszym NAUCZYCIELOM sprawicie najwięcej satysfakcji. Życzę Wam pomyślnej matury, a po niej szczęścia w dorosłym życiu.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Studniówka 2018 w I Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie (1)

13-01-2018

image galeria
Studniówka 2018 w I Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie (2)

13-01-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl