Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-01-14 15:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Ponad dwustu uczestników biegu „Policz się z cukrzycą”

Olsztyn24
6. Bieg „Policz się z cukrzycą” | Więcej zdjęć »
Prawie 250 osób znalazło się dzisiaj na liście startowej biegu „Policz się z cukrzycą”, jednej z wielu imprez zorganizowanych w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie. Biegacze pokonali trasę od ratusza, ulicami Piłsudskiego, Dworcową i Kętrzyńskiego do Szkoły Podstawowej nr 15 w Olsztynie.

Biegi &bdguo;Policz się z cukrzycą” w Olsztynie od 2012 roku organizuje Szkoła Podstawowa nr 15. Biegi odbywają się w ramach kolejnych Finałów WOŚP. Mają charakter happeningu. Nie jest prowadzona klasyfikacja biegaczy. Zwycięzcą jest każdy, kto dobiegnie do mety i w ten sposób wesprze ideę WOŚP.

Do udziału w biegu organizatorzy zachęcają wszystkich – zarówno diabetyków, jak i osoby zdrowe. Wspólnym bieganiem chcą wyrazić solidarność z chorymi na cukrzycę i spróbować pomóc im w staraniach o łatwiejszą codzienność.
R E K L A M A
banner
Trasę można pokonać biegnąc, na rowerze, rolkach, truchtem, maszerując z kijkami, spacerując z wózkiem lub zwierzakiem. Termin „bieg” jest zatem umowny.

Uczestnicy kończący bieg, którego meta znajduje się przy SP 15, otrzymają niespodzianki - medale, dyplomy w wersji elektronicznej oraz ciepłą herbatę.

W tym roku bieg „Policz się z cukrzycą” został zorganizowany po raz szósty. Dotychczasowe edycje biegu odbyły się w latach 2012-2016.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
6. Bieg „Policz się z cukrzycą” w Olsztynie

14-01-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl