Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Piotr Serbintowicz | 2018-01-23 15:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Chemik podbija Hiszpanię

Olsztyn24
(fot. archiw. ZSChiO - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Już w lutym pierwsza grupa uczniów olsztyńskiego Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. Jędrzeja Śniadeckiego, popularnego „Chemika”, wyjedzie na praktyki zawodowe do Hiszpanii. Pobyt w Sewilli jest związany z realizacją projektu „Praktyki i staże zagraniczne jako szansa na zwiększenie konkurencyjności absolwentów technikum chemicznego na rynku pracy”.

Wyjazd zorganizowany będzie w ramach programu Erasmus+ i finansowany ze środków Unii Europejskiej. Trwający przez dwa lata projekt, o wartości blisko 150 tysięcy euro, umożliwi 68. uczniom szkoły odbycie praktyk zawodowych lub staży poza granicami kraju, w pięknej i gorącej Sewilli w Hiszpanii.

Wszystkie praktyki i staże będą odbywać się w laboratoriach firmy Innoagral (Grupo HespéridesBiotech, S.L.). Za organizację praktyk i staży odpowiada firma euroMind, która zapewni młodym chemikom również zakwaterowanie, a także bogaty program kulturowy (m.in. kurs języka hiszpańskiego i atrakcyjne wycieczki).
R E K L A M A
banner
Dzięki udziałowi w projekcie młodzież uzyska międzynarodowe certyfikaty, które zwiększą szanse na zatrudnienie również poza granicami Polski.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl