Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2018-02-02 17:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiana terminu prac na Partyzantów i Bema

Olsztyn24
Termin wprowadzenia zmian przesunięto o tydzień
W związku prognozowanymi na przyszły tydzień niskimi temperaturami termin wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Partyzantów i pl. Bema zostanie przesunięty o tydzień (9/10 lutego).

W związku z kolejnym etapem prac przy modernizacji ulicy Partyzantów, na najbliższą noc (2/3 lutego) zaplanowane było wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu. W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, wprowadzenie zmian w tym czasie nie będzie możliwe. Wykonawca wyznaczył nowy termin.

Zamknięcie ul. Partyzantów od ul. Lanca do Placu Bema (dostęp jedynie do posesji) oraz udostępnienie kierowcom jednokierunkowego przejazdu z ronda Bema w ulicę Kopernika nastąpi w nocy z piątku na sobotę (9/10 lutego).
R E K L A M A
banner
Tymczasowy objazd z ronda Bema w kierunku 1 Maja prowadzić będzie ulicami: Kopernika, Mickiewicza, Lanca. Natomiast aby dotrzeć z ul. 1 Maja do ronda Bema, trzeba będzie pojechać ulicami: Lanca, Mickiewicza, Kościuszki, Kętrzyńskiego.

Przypominamy również, że czas między 15 grudnia a 15 marca, w myśl kontraktu, jest czasem, gdy wykonawcy mogą realizować prace, jeśli warunki pozwolą, ale nie muszą. Prognozowane na przyszły tydzień niskie temperatury nie pozwolą na jakościową realizację zadania, stąd taka decyzja.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl