Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-02-13 11:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Brydżowy Biskupiec

Olsztyn24
Turniej brydżowy w Biskupcu (fot. archiw. UM Biskupiec) | Więcej zdjęć »
Po raz 21. w Biskupcu spotkali się miłośnicy brydża sportowego, by powalczyć o puchar Burmistrza Biskupca. W niedzielnym (11.02) turnieju wzięło udział 96 brydżystów z całej Polski.

Turniej odbył się już tradycyjnie w restauracji Stara Kaflarnia. Od rana na parkingu próżno było szukać wolnych miejsc, za to można było zauważyć rejestracje samochodowe z najdalszych miejsc w kraju.

Wydarzenie co roku przyciąga wielu znanych brydżystów. W czym tkwi sukces? Jeden z zawodników twierdzi, że Biskupiec to doskonała lokalizacja dla rozgrywania takiego turnieju, jednakże najważniejsza jest atmosfera zawodów, którą z sukcesem od lat budują Ewa i Andrzej Olczakowie oraz Barbara i Jan Dowejno.
R E K L A M A
banner
W tym roku najlepszą okazała się para z Pisza - Tadeusz Banach i Jan Domot. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Węgorzewa, Dariusz Kozłowski i Wiesław Pietal, a trzecie z Elbląga, Andrzej Fronczek i Kazimierz Konefat. Czwarte miejsce przypadło zawodnikom po osiemdziesiątce – Sławomirowi Wrzoskowi i Januszowi Gomolińskiemu, co pokazuje, że ten sport nie ma żadnych barier czy ograniczeń. Wystarczy otwarty umysł. Najlepszą parą mixtową okazali się Danuta Krupnik z Płocka i Ireneusz Jagielski z Olsztyna.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl