Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2018-02-15 21:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Galeria Starego Olsztyna jutro w BWA

Olsztyn24
 
Fundacja Borussia oraz Galeria Sztuki BWA w Olsztynie zapraszają na spotkanie podsumowujące projekt Galeria Starego Olsztyna, które odbędzie się w jutro (16.02) o godzinie 17.00 w siedzibie galerii.

Galeria Starego Olsztyna to projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2017 w partnerstwie Borussii i Galerii BWA w Olsztynie, we współpracy z Urzędem Miasta i Zarządem Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.

Projekt obejmował działania w przestrzeni miasta – ekspozycję zdjęć historycznego Olsztyna na murze aresztu i przystankach tramwajowych, które pokazywały, jak w ostatnich 100 latach zmienił się krajobraz naszego miasta. Trzem odsłonom wystawy towarzyszyły działania promujące historię Olsztyna – specjalne przejazdy tramwajem połączone z opowieścią o dziejach miasta oraz warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży.
R E K L A M A
banner
Podczas spotkania „Wirtualna podróż przez historię Olsztyna”, połączona z opowieścią o najciekawszych miejscach i wydarzeniach w dziejach miasta, którą poprowadzi dr Jakub Rudnicki oraz prezentacja folderu promującego Galerię Starego Olsztyna.

Komentarze [1]
~Bartek / 2018-02-16 07:10
Znowu chwalimy Olsztyn z czasow niemieckich ? W roku pamieci o 100 leciu Polski Niepodleglej ?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl