Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-02-26 21:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto szuka chętnych do zorganizowania akcji „Olsztyn. Aktywnie!”

Olsztyn24
Na kajakach można było popływać w każdej z dotychczasowych 9. edycji „Olsztyn. Aktywnie!”
Miasto szuka chętnych do zorganizowania tegorocznej akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Akcja wzbogacająca ofertę rekreacyjną Olsztyna w tym roku odbędzie się po raz dziewiąty.

„Olsztyn. Aktywnie!” jest odpowiedzią na aspiracje stolicy regionu do miana centrum rekreacyjno-sportowego, z wykorzystaniem unikatowych walorów naturalnych w granicach miasta. Realizowane w ramach akcji działania zmierzają nie tylko do budowania marki miasta przyjaznego mieszkańcom, ale również atrakcyjnego dla turystów.

Organizator akcji zostanie wyłoniony w drodze konkursu. Na realizację swoich pomysłów otrzyma 165 tys. zł. Pieniądze zostaną przekazane w postaci dotacji celowej. W ramach tego budżetu zwycięzca konkursu musi zorganizować co najmniej 20 dyscyplin rekreacyjno-sportowych skierowanych do mieszkańców Olsztyna i turystów, przy czym minimum 75 proc. z nich musi odbywać się na świeżym powietrzu (lasy, jeziora, rzeki, parki, ścieżki rowerowe). Priorytetowymi lokalizacjami są: Las Miejski, Stare Miasto, jeziora Długie i Ukiel, rzeka Łyna, park Centralny, Podzamcze i Jakubowo. Wykonawca będzie odpowiedzialny także za ułożenie harmonogramu imprez, koordynację działań oraz prowadzenie strony internetowej.
R E K L A M A
banner
Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych. Przedstawiciele trzeciego sektora mogą składać wnioski do 15 marca w Wydziale Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych lub w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta.

Komentarze [1]
~IRŚ / 2018-03-01 15:31
Olsztyn słynął z wędkarstwa i najwyższy czas wrócić do promowania tego sportu, czyli - zawodów wędkarskie pod egidą Rybactwa Uniwersyteckiego i Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Kortowie!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl