Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2018-03-05 21:20 | Rozmiar tekstu: A A A

TPD podziękowało sponsorom

Olsztyn24
Koncert charytatywny TPD w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Tradycją Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci jest coroczne organizowanie koncertów charytatywnych pod hasłem „Pomóż Dziecku”, na które zapraszane są osoby prywatne oraz pracownicy firm i instytucji wspierających działalność towarzystwa. Taki właśnie koncert, już 25. w historii, odbył się dzisiaj (5.03) wieczorem w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania w Olsztynie.

W trakcie koncertu prezes olsztyńskiego stowarzyszenia Leszek Kirzenkowski osobiście podziękował sponsorom za udzielenie przede wszystkim pomocy materialnej na realizację celów organizacji na terenie Warmii i Mazur. Sam prezes natomiast przyjął podziękowania za niesienie pomocy najmłodszym od prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza oraz wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego, którego list odczytała Agnieszka Warakomska-Poczobutt, dyrektor Biura Wojewody.

Koncert poprowadził aktor i piosenkarz Krzysztof Respondek, szerzej znany z występów w śląskim kabarecie Rak, który oprócz wykazania się umiejętnościami konferansjerskimi, zabawił publiczność piosenkami i skeczami. Gwiazdą wieczoru był zespół ABBA-Show, nazywany też często polską ABBĄ. Szczecinianie zaśpiewali covery nieistniejącego już, ale bardzo popularnego w latach 70. i 80. ubiegłego wieku zespołu ABBA.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
25. Koncert charytatywny „Pomóż dziecku” TPD w Olsztynie (1)

»

05-03-2018

image
25. Koncert charytatywny „Pomóż dziecku” TPD w Olsztynie (2)

»

05-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl