Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-03-05 21:20 | Rozmiar tekstu: A A A

TPD podziękowało sponsorom

Olsztyn24
Koncert charytatywny TPD w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Tradycją Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci jest coroczne organizowanie koncertów charytatywnych pod hasłem „Pomóż Dziecku”, na które zapraszane są osoby prywatne oraz pracownicy firm i instytucji wspierających działalność towarzystwa. Taki właśnie koncert, już 25. w historii, odbył się dzisiaj (5.03) wieczorem w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania w Olsztynie.

W trakcie koncertu prezes olsztyńskiego stowarzyszenia Leszek Kirzenkowski osobiście podziękował sponsorom za udzielenie przede wszystkim pomocy materialnej na realizację celów organizacji na terenie Warmii i Mazur. Sam prezes natomiast przyjął podziękowania za niesienie pomocy najmłodszym od prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza oraz wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego, którego list odczytała Agnieszka Warakomska-Poczobutt, dyrektor Biura Wojewody.

Koncert poprowadził aktor i piosenkarz Krzysztof Respondek, szerzej znany z występów w śląskim kabarecie Rak, który oprócz wykazania się umiejętnościami konferansjerskimi, zabawił publiczność piosenkami i skeczami. Gwiazdą wieczoru był zespół ABBA-Show, nazywany też często polską ABBĄ. Szczecinianie zaśpiewali covery nieistniejącego już, ale bardzo popularnego w latach 70. i 80. ubiegłego wieku zespołu ABBA.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
25. Koncert charytatywny „Pomóż dziecku” TPD w Olsztynie (1)

05-03-2018

image galeria
25. Koncert charytatywny „Pomóż dziecku” TPD w Olsztynie (2)

05-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl