Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-03-07 16:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Mali architekci z Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela z wizytą w ratuszu

Olsztyn24
Przedszkolaki w roli architektów | Więcej zdjęć »
Niecodzienne warsztaty odbyły się dzisiaj (7.03) w olsztyńskim ratuszu. Przedszkolaki i uczniowie jednej z miejskich szkół podstawowych uczyli się zagospodarowywać swoje otoczenie.

Blisko setki dzieci wzięło udział w programie przygotowanym przez Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela. W jego ramach odbyły się też wspomniane warsztaty.

Mali olsztynianie w ostatnich dniach proponowali elementy, jakie mogłyby się znaleźć w przestrzeni publicznej, natomiast podczas dzisiejszego spotkania materializowali pomysły w konkretne projekty. Pomagali im w tym uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych oraz studenci Wydziału Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
R E K L A M A
banner
Wśród propozycji znalazły się m.in. place zabaw i Park Dinozaurów, w którym miałaby się znaleźć m.in. piaskownica archeologiczna. Teraz studenci umiejscowią propozycje na mapach geodezyjnych. Niewykluczone, że pomysły najmłodszych będą miały szansę na realizację.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Warsztaty Uniwersytetu Nowoczesnego Obywatela w ratuszu

07-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl