Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2018-03-12 18:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Ulica Jagiellońska do remontu. Zmiany w ruchu już w piątek

Olsztyn24
Schemat zmian w ruchu na czas przebudowy ul. Jagiellońskiej (fot. ZDZiT)
Olsztyńscy kierowcy muszą się przygotować na kolejne utrudnienia w ruchu. W nocy z piątku na sobotę (16/17.03) rozpocznie się remont ulicy Jagiellońskiej na Osiedlu Zatorze.

Prace w początkowych zamierzeniach ratusza miały się rozpocząć już 1 marca. Niestety plany te musiały ulec zmianie ze względu na występujące w tym czasie na terenie kraju ujemne temperatury. Mroźna aura odpuściła, zatem już w piątkową noc ulica zostanie zamknięta, zaś poruszający się nią do tej pory kierowcy będą musieli zaznajomić się z nową organizacją ruchu (przedstawiamy ją na schemacie ilustrującym ten artykuł).

Remont potrwa do końca czerwca bieżącego roku.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl