Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-03-14 14:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Prace z Kruz na wystawie w Biskupcu

Olsztyn24
Wystawa w CKTiS w Biskupcu | Więcej zdjęć »
„Igłą malowane i…” to tytuł wystawy Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno-Wychowawczego w Kruzach, która gości w Biskupcu.

9 marca w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu odbył się wernisaż prac przygotowanych przez wychowanków i nauczycieli ośrodka w Kruzach. Niektóre powstawały wiele tygodni, a teraz zachwycają precyzją haftu i dokładnością wykonania.

Ekspozycja w sali wystawowej zawiera ponad 100 prac plastycznych, w większości wykonanych haftem krzyżykowym, ale znalazły się też na niej wielkanocne dekoracje i kartki świąteczne. Natomiast na scenie zaprezentowano niezwykły spektakl pantomimiczny pt. „Ręce”.
R E K L A M A
banner
Wśród licznych gości na wernisażu pojawił się m.in. prezes Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej Wojciech Ruciński, zastępca wójta Kolna Monika Wadowska i sekretarz Gminy Biskupiec Zbigniew Szal.

Prace można oglądać w CKTiS do 8 kwietnia.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl