Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2018-03-27 08:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Smaki Wielkanocy na Jarmarku w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Od 19 marca w Galerii Warmińskiej trwa Jarmark Wielkanocy. Potrwa do końca miesiąca i będzie można na nim kupić wielkanocne przysmaki oraz atrakcyjne rękodzieło.

 

Jarmark Wielkanocny wrócił do Galerii Warmińskiej, ponieważ przedświąteczne stoiska pokochali odwiedzający centrum.  
R E K L A M A
banner
- Towary oferowane na stoiskach uzupełniają oferty naszych sklepów, są to rzeczy związane ze świętami Wielkanocnymi, których wielu z nas nie ma czasu zrobić własnoręcznie. Na wielkanocnych stoiskach można kupić wartościową, zdrową żywność, czy oryginalne podarunki, które najmłodszym przyniesie w czasie Wielkanocy Zajączek - mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

W tym roku na przedświątecznym kiermaszu można kupić wędliny i kiełbasy z Podlasia (idealne do świątecznego koszyczka), sery korycińskie, sery dojrzałe i serki góralskie (w tym bundz) - do tego oczywiście żurawinę. Zaganiani przed świętami będą mogli kupić na kiermaszu ciasta (makowce, czy naturalną chałwę) oraz zdrowy i uwielbiany przez wielu kwas chlebowy.

Miłośnicy zdrowej żywności i ci, którzy lubią diety oczyszczające powinni odwiedzić stoisko w całości poświęcone sokom; są na nim soki warzywne i owocowe, można też tam kupić wyciskarki do samodzielnego robienia świeżych soków.

Stoiskiem obowiązkowym dla łasuchów i lubiących naturalną słodycz jest poświęcone miodom i innym wyrobom pasiecznym (pyłki, propolis itp.) - przedstawiciele pasiek przyjechali do Olsztyna aż z Gór Świętokrzyskich.

Artyści na kiermaszu oferują drewniane zabawki (dzieci wciąż je uwielbiają!), ręcznie szyte lale czy misie, aniołki i poduszki. Górale przywieźli spod Tatr skórzane kierpce, kapcie i inne elementy góralskich strojów.

Zapraszamy!

AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl