Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
J.J/d. | 2018-04-08 16:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Mery Spolsky zaśpiewała w Olsztynie

Olsztyn24
Mery Spolsky (fot. J.J - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (7.04) w sali kameralnej Amfiteatru im. Czesława Niemena w Olsztynie wystąpiła jedna z najciekawszych młodych polskich piosenkarek - Mery Spolsky.

Mery Spolsky (właściwie Maria Żak, urodzona w 1993 roku w Warszawie) to muzyczny solo-performance. Swój styl artystka opisuje jako „pop spolsky”. Samodzielnie tworzy teksty, komponuje, produkuje i aranżuje piosenki.

Piosenkarkę znaną z utworów pt. „Miło Było Pana Poznać” i „Alarm” można było zobaczyć do tej pory podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie, Spring Break`u w Poznaniu, a także na United Islands of Prague, Open`erze (Alter Stage) i Chonabibe Festival. W październiku 2017 roku natomiast Mery supportowała Imany podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.
R E K L A M A
banner
15 września 2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album Mery, zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”. Premiera jej najnowszego singla piosenkarki - „Liczydło” - odbyła się w lutym.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl