Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
J.J | 2018-04-11 17:19 | Rozmiar tekstu: A A A

II Targi Pracy odbyły się w olsztyńskiej „Budowlance”

Olsztyn24
Targi odbyły się w Zespole Szkół Budowlanych (fot. J.J - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wystawcy, doradcy i osoby zainteresowane ofertami zatrudnienia zebrały się dzisiaj (11.04) w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie na współorganizowanych przez szkołę, Ochotniczy Hufiec Pracy oraz Miejski i Wojewódzki Urząd Pracy Targach Pracy.

To już druga edycja tego wydarzenia. Skierowano je przede wszystkim do młodych, którzy stoją przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej, ale także do studentów, absolwentów szkół średnich oraz poszukujących pracy. Do udziału zostali zaproszeni również nauczyciele, rodzice oraz doradcy zawodowi.

Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych oraz Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych przedstawiły ofertę kursów zawodowych. Swoje stanowiska na targach mieli m.in. GUS, Poczta Polska, przedstawiciele służb mundurowych, sieci handlowych i firm produkcyjnych. W sumie ponad 40 podmiotów.
R E K L A M A
banner
Specjaliści zajmujący się rynkiem pracy opowiadali zainteresowanym, jak powinny wyglądać profesjonalne CV i list motywacyjny. Organizatorzy umożliwili także bezpośredni wydruk dokumentów aplikacyjnych.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl