Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-04-11 20:46 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP zaprosiło na konferencję dla kadry zarządzającej bibliotek z województwa

Olsztyn24
Andrzej Marcinkiewicz, dyrektor WBP | Więcej zdjęć »
W Starym Ratuszu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbyła się dzisiaj (11.04) coroczna konferencja pod hasłem „Co za nami, co przed nami?” zorganizowana przez WBP.

Spotkanie skierowane było do kadry zarządzającej bibliotek publicznych województwa warmińsko-mazurskiego i pomyślane zostało jako okazja do podsumowania minionego roku w branży bibliotecznej oraz przygotowania się na rok kolejny. Z prezentacjami dla licznie przybyłych bibliotekarzy wystąpili m.in. dyrektor WBP Andrzej Marcinkiewicz, Maciej Kilanowski z Funmedia z Wrocławia i dr Michał Garncarek, założyciel szkoły „Migaj Naturalnie” w Łodzi.

Miłym akcentem spotkania było ogłoszenie wyniku konkursu na Bibliotekarza Roku województwa warmińsko-mazurskiego przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Tytuł ten za rok 2017 otrzymał ks. dr Tomasz Garwoliński, dyrektor Biblioteki Wyższego Seminarium Duchownego „Hosianum” w Olsztynie.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podsumowanie roku 2017 w bibliotekach województwa warmińsko-mazurskiego

11-04-2018

Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl