Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-04-22 15:43 | Rozmiar tekstu: A A A

XVI Bieg Jakubowy rozegrano w Olsztynie

Olsztyn24
Paweł Pszczółkowski kończy XVI Bieg Jakubowy | Więcej zdjęć »
Paweł Pszczółkowski z Olsztyna w kategorii Open i Emilia Wołyniec z Gołdapi w kategorii Kobiety zwyciężyli w rozegranym dzisiaj (22.04) w Olsztynie XVI Biegu Jakubowym. Na starcie biegu stanęło 360 uczestników.

Organizatorem biegu był olsztyński OSiR. 10-kilometrową trasę wytyczono na starówce, w Parku Podzamcze, wzdłuż ulicy Artyleryjskiej i wokół Jeziora Długiego. Start i meta biegu znajdowały się przy fontannie na Starym Mieście.

Na mecie czekali: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz oraz dyrektor OSiR Jerzy Litwiński, którzy dekorowali okolicznościowymi medalami każdego kończącego bieg.
R E K L A M A
banner
Na zwycięzców w kategoriach Open i Kobiety oraz w wielu ustalonych przez organizatoró biegu kategoriach wiekowych przygotowano puchary i dyplomy. Nagrodami dla zwycięzców biegu, Pawła Pszczółkowskiego i Emilii Wołyniec, był ufundowany przez dealera samochodowego weekend z samochodem Renault. Inne z ufundowanych przez sponsorów nagród rzeczowych rozlosowano wśród wszystkich uczestników biegu.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XVI Bieg Jakubowy w Olsztynie

22-04-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl