Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-04-28 15:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Tabun motocyklistów przyjechał do Olsztyna

Olsztyn24
Zlot Motocyklistów Tabunada 2018 | Więcej zdjęć »
Dwieście motocykli i trzystu motocyklistów to szacunkowe statystyki trwającego od wczoraj (27.07) zlotu motocyklistów Tabunada 2018. Czternasty już zlot, będący symbolicznym otwarciem sezonu motocyklowego, zorganizował studencki Klub Motocyklowy Tabun w Olsztynie Olsztynie.

Bazą zlotu jest Ośrodek Wypoczynkowy „Kłobuk” w Nowej Kaletce. Tam wczoraj wieczorem pojawili się pierwsi motocykliści z Warmii i Mazur, ale także z Podlasia, Mazowsza, Kujaw i Pomorza, Wielkopolski i Pomorza. Dzisiaj dojechali pozostali uczestnicy zlotu.

Jak zwykle, najatrakcyjniejszą dla obserwatorów Tabunady częścią zlotu była parada motocyklistów. Kolumna prowadzona przez policjantów wyruszyła w południe z parkingu przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM i przejechała ulicami Olsztyna. Po powrocie do Kortowa dla chętnych motocyklistów zorganizowano konkursy wolnej jazdy, toczenia beczki motocyklem i przejazdów pod tyczką. Dla wszystkich natomiast przygotowano pokazy akrobatycznej jazdy na motocyklu (stunt) w wykonaniu 16-letniego olsztynianina, Piotra „Zalesia” Zalewskiego.
R E K L A M A
banner
Po zakończeniu pokazów, uczestnicy zlotu wrócili do ośrodka Kłobuk, gdzie zaplanowano dalszą rywalizację sportową i zabawę do białego rana.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Zlot motocyklistów Tabunada 2018 w Olsztynie (1)

28-04-2018

image galeria
Zlot motocyklistów Tabunada 2018 w Olsztynie (2)

28-04-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl