Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-05-05 15:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Festiwal Smaków Food Trucków po raz czwarty w Olsztynie

Olsztyn24
Festiwal odbywa się na Placu Dunikowskiego | Więcej zdjęć »
Na Placu Dunikowskiego w centrum Olsztyna rozpoczął się dzisiaj (5.05) dwudniowy Festiwal Smaków Food Trucków. To już czwarta odsłona olsztyńskiej edycji festiwalu organizowanego przez gdańską spółkę MDD. Jak zawsze, przyciągnęła amatorów nowoczesnej kuchni pod chmurką.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego i różnorodnego jedzenia z food trucków. W jego olsztyńskiej edycji bierze udział blisko dwadzieścia food trucków, reprezentujących kuchnię z różnych stron świata - od burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej czy węgierskiej.

Uczestnicy festiwalu mogą spróbować m.in. węgierskich ciastek kominkowych z nutellą, burgerów przeróżnej maści, kurczka w kilkunastu smakach, meksykańskich churros czy belgijskich frytek. Na miłośników słodkości czekają też owoce w belgijskiej czekoladzie, gofry, słodkie napoje i lody.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl