Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
J.J/inf.pras. | 2018-05-07 19:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Wspólne działania miasta z IBM Corporate Service Corps

Olsztyn24
W Olsztynie goszczą specjaliści z IBM (fot. J.J - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Miasto rozpoczęło dzisiaj (7.05), wraz z firmą IBM, doradczy projekt konsultingowy pro bono o nazwie IBM Corporate Service Corps w celu uczynienia Olsztyna bardziej przyjaznym jego mieszkańcom i wzmocnienia roli dialogu społecznego.

IBM Corporate Service Corps działa od 2008 roku. W ramach programu wolontariatu pracowniczego firma IBM wysyła swoich najbardziej utalentowanych pracowników w różne strony świata, aby – tak jak klientom komercyjnym – udzielali rekomendacji i wsparcia zarządzania projektami również organizacjom non-profit czy lokalnym samorządom.

W trakcie miesiąca konsultanci IBM z ośmiu krajów – Australii, Brazylii, Chile, Filipin, Indii, Malezji, Singapuru i Stanów Zjednoczonych – będą współpracować z:
R E K L A M A
banner
 

» Biurem Komunikacji i Dialogu Obywatelskiego oraz Wydziałem Zdrowia, Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna,
» Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym,
» Olsztyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych,
» Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. 

Zespół ekspertów IBM podejmie działania wpierające m.in. ocenę wybranych projektów informatycznych, poprawę cyfrowych platform komunikacyjnych, optymalizację analityki i metod współdzielenia informacji.

Z udziału w programie korzystają wszystkie strony - pracownicy IBM mają szansę sprawdzenia się w środowisku i kulturze Polski północno-wschodniej, dzięki czemu rozwijają nowe umiejętności współpracy zespołowej w międzynarodowym otoczeniu.

Zwieńczeniem misji w Olsztynie będzie prezentacja podsumowująca efekty i wypracowany plan działań oraz taktyk każdej z organizacji biorących udział w projekcie.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl