Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras. | 2017-04-05 17:49 | Rozmiar tekstu: A A A

Urząd Marszałkowski nagrodzony przez ministra cyfryzacji

Olsztyn24
Urząd Marszałkowski w Olsztynie
Nagrodę ministra cyfryzacji za projekt „chceinternet.pl” otrzymał Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Nagroda przyznawana jest w ramach Skrzydeł IT w Administracji za najlepsze projekty informatyczne zrealizowane przez instytucje publiczne.

Podstawowym założeniem podczas budowania portalu było umożliwienie mieszkańcom Warmii i Mazur wskazania swojej najbliższej okolicy jako odpowiedniego miejsca do podjęcia inwestycji związanej z budową sieci telekomunikacyjnej „ostatniej mili” przez operatorów telekomunikacyjnych. Aplikacja pozwala użytkownikom, bez konieczności tworzenia konta bądź logowania, na szybkie oznaczenie danego punktu i wskazanie przedsiębiorcom liczby rodzin zlokalizowanych w danym punkcie i zainteresowanych usługą.

Ponieważ potrzeby mieszkańców Warmii i Mazur nie były wcześniej zauważane przez operatorów telekomunikacyjnych, czynności związane z oznaczeniem lokalizacji pozwalają na spojrzenie w sposób całościowy na zapotrzebowanie na „chceinternet.pl”.
R E K L A M A
banner
Do konkursu Skrzydła IT zgłoszono 150 projektów realizowanych w okresie od 1 lutego 2015 roku do 31 stycznia 2017 roku. 29 marca podczas IV Forum Kierowników IT w Administracji nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Wyodrębniono pięć kategorii: e-Administracja, e-Kultura i e-Edukacja, e-Usługi dla obywatela, Oprogramowanie do obsługi urzędu, Narzędzia do komunikacji z obywatelami. Ministerstwo Cyfryzacji, jako honorowy patron Skrzydeł IT, przyznało własne wyróżnienie.

Wszelkie prace, zarówno analityczne, programistyczne, jak i te związane z tworzeniem grafiki, przy realizacji projektu „chceinternet.pl” zostały wykonane wyłącznie przez pracowników Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl