Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
J.J | 2018-05-08 10:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Siatkarze z wizytą u prezydenta

Olsztyn24
Siatkarze z wizytą w olsztyńskim ratuszu (fot. J.J - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Siatkarze Indykpolu AZS UWM po zakończonym w weekend sezonie PlusLigi, gościli wczoraj (7.05) w olsztyńskim ratuszu u prezydenta miasta.

- Bardzo dziękuję wam za doskonałą postawę w ligowych rozgrywkach - powiedział w trakcie spotkania z siatkarzami prezydent Grzymowicz. - To potwierdzenie, że siatkówka ma bardzo silną pozycję w naszym mieście. Świetnie promowaliście i promujecie Olsztyn w kraju.

Po rewelacyjnym sezonie w lidze, olsztynianie mają duże szanse w następnym sezonie zagrać w kontynentalnych rozgrywkach. Dzięki świetnemu wynikowi i wywalczonemu miejscu mogą grać w Pucharze CEV, a potencjalnie nawet w Lidze Mistrzów.
R E K L A M A
banner
- Spotkamy się z władzami uczelni, sponsorami i przedyskutujemy tę kwestię - przyznaje Tomasz Jankowski, prezes Indykpolu AZS UWM. - Celem przed sezonem był awans do czołowej szóstki. Ten plan został zrealizowany z nawiązką. Bardzo się cieszę, że na kolejny sezon w Olsztynie zostaje trzon drużyny.

W zakończonym niedawno sezonie mecze olsztyńskiej drużyny były transmitowane na żywo w telewizji aż 25 razy.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl