Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2017-11-02 15:43 | Rozmiar tekstu: A A A

Biskupiec kibicuje siatkarzom AZS

Olsztyn24
Biskupiec na meczu Indykpol AZS i Jastrzębskiego Węgla (fot. B-c) | Więcej zdjęć »
Biskupiec był oficjalnym partnerem meczu Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel. Zmaganiom siatkarzy przyglądali się uczniowie z gminy Biskupiec.

Spotkanie rozegrano w niedzielę, 29 października, w olsztyńskiej hali Urania. Po zaciętym boju Indykpol AZS Olsztyn w trzech setach wygrał z Jastrzębskim Węglem, dzięki czemu pozostał na fotelu wicelidera PlusLigi siatkarzy. Tytuł MVP (najbardziej wartościowego gracza) kolejny raz zdobył Jan Hadrava, ale tym razem otrzymał go z rąk burmistrza Biskupca Kamila Kozłowskiego.

Biskupieckich akcentów na boisku i po zanim było więcej. Libero olsztyńskiej drużyny grał w koszulce z logo Biskupca, podobne oznaczenia znajdowały się przy polu gry i nad wejściem do poszczególnych sektorów widowni. Bardzo widoczna była ubrana w identyczne koszulki grupa kibiców z Biskupca. Do Uranii pojechało blisko pięćdziesięcioro uczniów z gminnych szkół: Szkoły Podstawowej nr 2 w Biskupcu, Szkoły Podstawowej nr 3, Gimnazjum nr 1 w Biskupcu, Szkoły Podstawowej w Czerwonce i Szkoły Podstawowej w Kobułtach.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl