Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-05-12 21:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Festyn Integracyjny „Jesteśmy Razem” odbył się po raz dwudziesty

Olsztyn24
Festyn „Jesteśmy Razem” | Więcej zdjęć »
Już po raz dwudziesty Wojewódzki Sejmik Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie wraz z partnerami zorganizował festyn integracyjny pod hasłem „Jesteśmy Razem”. Impreza tradycyjnie odbyła się dzisiaj (12.05) na olsztyńskim Starym Mieście, pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Głównym celem imprezy jest przybliżenie dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych, a także pobudzenie współpracy między partnerami społecznymi, organizacjami pozarządowymi, służbami społecznymi i wolontariatem. Intencją organizatorów jest integracja osób niepełnosprawnych poprzez wspólną zabawę i wypoczynek.

W programie festynu znalazły się występy artystyczne, gry, zabawy, konkursy, prezentacje twórczości osób niepełnosprawnych, pokaz medycyny ratunkowej i sportów walki. Niepełnosprawni artyści mieli też możliwość prezentacji swoich prac w formie stoisk rozstawionych wokół Starego Ratusza.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XX Festyn Integracyjny „Jesteśmy Razem”

12-05-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl