Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
red. | 2009-08-08 12:03:02 | Rozmiar tekstu: A A A
V Spartakiada Amazonek

Amazonki wystartowały

Olsztyn24
Ekipa z Olsztyna | Więcej zdjęć »
O godz. 11:00 na Stadionie Leśnym w Olsztynie wystartowała V Spartakiada Amazonek pod hasłem „Dąż do sprawności”. W Spartakiadzie udział bierze 15 trzyosobowych zespołów reprezentujących kluby Amazonek z Warmii i Mazur oraz ekipa z Torunia.

W otwarciu Spartakiady udział wzięli m.in. Piotr Grzymowicz, przezydent Olsztyna, Anna Wasilewska, dyrektor departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Leszek Frąckowiak, zastępca dyrektora olsztyńskiej Polikliniki oraz Antoni Celmer, rzecznik praw pacjenta.

Po pierwszej konkurencji, biegu po kopercie, prowadzenie objęła drużyna z Olsztyna, przez Elblągiem i Bartoszycami. Obecnie trawa druga konkurencja: tor śmiechu.
R E K L A M A
banner
Zakończenie Spartakiady planowane jest na godz. 14:30. Wówczas najlepsze trzy drużyny odbiorą puchary z rąk prezydenta Olsztyna, a wszystkie uczestniczki otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
V Spartakiada Amazonek

»

08-08-2009

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl