Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email red. | 2010-01-04 16:16:48 | Rozmiar tekstu: A A A
XVIII Finał WOŚP w Szpitalu Dziecięcym

Bezpłatne badania profilaktyczne dla dzieci

Olsztyn24
 
Już w niedzielę, 10 stycznia, po raz 18. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. XVIII Finał WOŚP poświęcony jest rozwojowi onkologii dziecięcej.

Jak co roku, także i w najbliższym Finale aktywny udział weźmie Wojewódzki Specjalistyczny Szpitalu Dziecięcy w Olsztynie, organizując bezpłatne specjalistyczne konsultacje lekarskie, zajęcia dla dzieci i udostępniając swój teren wolontariuszom Orkiestry.

Szpital Dziecięcy zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne, adresowane do dzieci w wieku do 18 roku życia, w czterech poradniach specjalistycznych.
R E K L A M A
banner
W godzinach 10.00 - 13.00 czynne będą poradnie:

⇒ hematologiczno-onkologiczna (pok. 209 – II piętro)
⇒ endokrynologiczna (pok. 117 – I piętro)
⇒ dermatologiczna (pok. 115 – I piętro)
⇒ chirurgiczna (pok. 7 – parter)

Badania odbywać się będą w Przychodni Specjalistycznej WSSD (ul. Żołnierska 18 a). Przyjęcia tylko na podstawie uprzedniej rejestracji – tel. (89) 539-32-00 lub (89) 539-32-01.

Ponadto w godz. 10.30 – 12.30 w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II Zespół Placówek Specjalnych przy Szpitalu Dziecięcym organizuje dla dzieci gry, zabawy i konkursy.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
23.09 - Na terenie Olsztyna emitowany był dźwięk syreny alarmowej znajdującej się na ul. Towarowej. Portal Bezpieczny Olsztyn informuje, że doszło do awarii urządzenia emitującego (zwarcia instalacji elektrycznej).     |