Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2010-05-30 01:54 | Rozmiar tekstu: A A A

Bezpieczna Woda

Olsztyn24
Prezydent Piotr Grzymowicz testuje radarowy miernik prędkości | Więcej zdjęć »
Od kilku lat ostatnia sobota maja to dzień, w którym swoje umiejętności prezentują służby ratownicze, wyspecjalizowane w ratownictwie wodnym. Ćwiczenia i pokazy umiejętności WOPR, strażaków, policjantów, ratowników PCK, strażników miejskich, odbywały się na plaży miejskiej pod hasłem „Bezpieczna Woda”.

W tym roku jest jednak inaczej. W sobotę (29.05) służby ratownicze pojawiły się na plaży miejskiej w komplecie, jednak z ćwiczeń nic nie wyszło. A wszystkiemu winien... tłok na jeziorze.

Od rana na Krzywym trwały regaty branży turystycznej, gdzie kilka jednostek pływających było zaangażowanych w zapewnienie bezpieczeństwa rywalizującym o „Muszlę św. Jakuba”, a miejsce zwyczajowo wykorzystywane do ćwiczeń i pokazów w wodzie zostało zajęte przez 130 nurków bijących rekord świata i rekord Guinnessa w prasowaniu pod wodą.
R E K L A M A
banner
W tej sytuacji służby ratownicze „jedynie” pokazały swój sprzęt.  

- Ćwiczenia przeprowadzimy za tydzień, 6 czerwca - powiedział Józef Sawicki, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Olsztyna. - Wtedy też zapraszamy na plażę.
Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl