Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2011-12-03 18:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Motomikołaje kwestowali na Starym Mieście

Olsztyn24
Motomikołaje w Olsztynie kwestowali już po raz trzeci | Więcej zdjęć »
Olsztyńską starówkę opanowali dzisiaj (3.12) zmotoryzowani Mikołaje - Motomikołaje z Klubu Motocyklowego „Tabun” Olsztyn. Panowie w czerwonych mikołajowych uniformach od godziny 9.00 zbierali datki na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie w ramach akcji „Motomikołaje 2011”. Patronat nad zbiórką objęli Prezydent Olsztyna oraz Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

- Od samego rana kwestujemy na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego - mówi Motomikołaj Popeye z motoklubu „Tabun”, jeden z dziesięciu zmotoryzowanych Mikołajów dbających o systematyczne zapełnianie puszek datkami. - Wszystkie pieniądze, jakie dzisiaj zbierzemy, będą przekazane na konto szpitala i zostaną przeznaczone na zakup pomp infuzyjnych. Ze środków zebranych podczas jednej z poprzednich edycji naszej kwesty kupiliśmy dwie takie pompy, więc mamy nadzieję, że i tym razem nam się to uda.

Olsztyńska kwesta była częścią ogólnopolskiej akcji „Motomikołaje 2011”, która odbyła się między innymi również w Bydgoszczy i Krakowie (w każdym z miast zbierano datki na inny cel).
R E K L A M A
banner
W stolicy Warmii i Mazur motocykliści z klubu „Tabun”, wspierani przez przyjaciół i znajomych między innymi z klubów „sQuad Olsztyn” i „Rotor”, kwestowali już po raz trzeci. Za środki zebrane w pierwszej edycji akcji zakupiono 2 pompy infuzyjne dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, zaś środki z drugiej edycji przeznaczono na remont poddaszy pawilonu rehabilitacyjnego dla dzieci z porażeniem mózgowym w tym samym szpitalu.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl