Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Małgorzata Bielakow | 2013-02-23 23:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Wieści z pracowni komputerowej SP 30

Olsztyn24
(W pracowni komputerowej SP 30 (fot. M. Bielakow - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej nr 30 w Olsztynie czują się w pracowni komputerowej jak ryby w wodzie! Zadowoleni, uśmiechnięci, chętni do nauki zabrali się za pracę nad nowym projektem graficznym.

Projekt nosi nazwę „Podwodny świat” i zakłada stworzenie materiału graficznego do prezentacji multimedialnej. Wykonanie prezentacji „zlecimy” starszym koleżankom i kolegom z klasy V a - uczęszczającym na zajęcia Koła informatycznego.

Wspólpraca starszych uczniów z młodszymi, to bardzo dobre rozwiązanie. Starsi koledzy wiedzą więcej, więcej potrafią i z radością podzielą się swoją wiedzą z kolegami z młodszych klas. Pomogą im tym samym w zaprezentowaniu grafik w formie prezentacji, której „maluchy” robić jeszcze nie potrafią.
R E K L A M A
banner
Efekty twórczej współpracy przedstawimy niebawem. Póki co zapraszam - zobaczcie na zdjęciach jak trzecioklasiści (mali graficy) wypełniali swoją część zadania.

Małgorzata Bielakow
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl