Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Małgorzata Bielakow | 2014-03-26 01:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Odkrywców Talentów na powitanie wiosny w SP 30

Olsztyn24
Dzień Odkrywców Talentów w SP 30 (fot. Małgorzata Bielakow - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Jak co roku przygotowana na powitanie wiosny impreza Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 30 w Olsztynie zgromadziła w szkolnej sali gimnastycznej wszystkie klasy - począwszy od „zerówek”, na klasach szóstych skończywszy.

Co godzinę co sali wkraczał nowy pochód uczniów. Część uczniów (ci najbardziej odważni!) zdecydowała się zaprezentować swoje talenty szerszej publiczności i wystąpić w samorządowym „Talenciaku”. Mogliśmy więc oglądać występy tancerzy, wokalistów, gitarzystów, perkusistów, pokazy iluzji i żonglerki. Podziwialiśmy też przygotowane przez uczniów Marzanny i plakaty prezentujące ich talenty, pasje i zainteresowania.

Było wesoło, radośnie i słodko - dzięki cukierkom, którymi częstowały nas samorządowe „Wiosenki”! W naszej szkole WIOSNA - KOLOROWA i RADOSNA! a dzieci mamy wielce utalentowane!

Małgorzata Bielakow
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl