Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2014-09-11 11:41 | Rozmiar tekstu: A A A

Podpisana umowa na budowę odcinka trasy rowerowej Green Velo

Olsztyn24
 
Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka trasy rowerowej Green Velo, realizowanej w ramach projektu „Trasy rowerowej w Polsce Wschodniej – województwo warmińsko–mazurskie” finansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007–2013. Prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu w gminie Lelkowo w powiecie braniewskim.

W ramach zadania na terenie gminy Lelkowo powstanie trasa o długości 16,5 km, w tym część po specjalnie przystosowanej drodze gruntowej. Planowane jest także wybudowanie trzech miejsc obsługi rowerzystów, w których zlokalizowane zostaną m.in. stojaki na rowery oraz wiaty wypoczynkowe. Wybudowana zostanie również nowa kładka rowerowa. Cała trasa zostanie kompleksowo oznakowana specjalnymi znakami pionowymi.

Wykonawcą robót budowlanych jest firma Drogbud Michał Głodowski, która zrealizuje inwestycje za kwotę ok. 2 mln zł. Wykonawca będzie miał 7 miesięcy na realizację zadania od dnia podpisania umowy.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl