Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2014-12-08 14:17 | Rozmiar tekstu: A A A

Pirotechniczno-chemiczny alarm w ratuszu

Olsztyn24
Alarm pirotechniczno-chemiczny w olsztyńskim ratuszu | Więcej zdjęć »
Gdy w dawnej sali sesyjnej odbywało się dziś (8.12) zaprzysiężenie Piotra Grzymowicza na Prezydenta Olsztyna, pod budynek ratusza podjechały wozy policji, straży miejskiej i straży pożarnej. Służby ratownicze otrzymały bowiem sygnał z kancelarii Urzędu Miasta o tym, że dotarła tam podejrzana przesyłka zaadresowana do Piotra Grzymowicza, w której „coś się przesypywało”.

Jako pierwsi do akcji przystąpili policyjni pirotechnicy. Wykluczyli, by w kopercie był ładunek wybuchowy. Do akcji przystąpili więc strażacy specjalizujący się substancjach chemicznych. Oni również nie stwierdzili, by w kopercie znajdowała się substancja niebezpieczna. Co tak naprawę znajdowało się w podejrzanej kopercie ostatecznie powinien odpowiedzieć Sanepid, gdzie ostatecznie trafiła przesyłka.

W czasie prowadzenia akcji, z ruchu wyłączona była ulica Ratuszowa. Nie można było też dostać się w pobliże pomieszczeń na parterze ratusza, gdzie znajduje się kancelaria Urzędu Miasta. Z tego powodu przez około godzinę nie można było załatwiać spraw związanych z dowodami osobistymi. Nie została natomiast zakłócona uroczystość zaprzysiężenia prezydenta.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl