Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2014-12-16 22:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedświąteczne spotkanie w rytmie hip-hopu odbyło się w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Olsztyn24
Śladami Świętego Mikołaja w SOSW im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie odbyło się dzisiaj (16.12) przedświąteczne spotkanie „Śladami Świętego Mikołaja”. Jego głównymi organizatorami były Stowarzyszenie Dajmy Szansę i wspomniany Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.

Dzisiejsze świętowanie odbyło się w rytmach rapu, hip-hopu i beatboxu, a to dzięki obecności grupy tanecznej B&W „Przemienieccy” skupiającej młodzież z olsztyńskich szkół, której pasją jest kultura miejska (hip-hop, rap, beatbox). Ci młodzi ludzie chcieli podarować „cząstkę siebie” osobom ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz zabawić się w Świętego Mikołaja, krocząc śladami tej baśniowej, uwielbianej przez wszystkich postaci. Poświęcili swój czas, aby podzielić się swoimi umiejętnościami oraz pasją z dziećmi i młodzieżą z ośrodka. A efekty tej pracy zaprezentowali właśnie dzisiaj.

Młodzież z ośrodka, także chciała podarować innym coś od siebie - zebrali żywność w porozumieniu z Bankiem Żywności w Olsztynie. W ten sposób zrobili prezent potrzebującym.
R E K L A M A
banner
Grupa taneczna B&W „Przemienieccy” swoim pokazem zrobiła ogromne wrażenie na widzach. Przetarła szlaki dla dzieci i młodzieży z placówki, których występ również podgrzał atmosferę i zachwycił obecnych na widowni. Wychowankowie ośrodka zaprezentowali również inscenizację o tematyce świątecznej, w której dali popis swych umiejętności wokalnych i aktorskich.

Nie były to jednak wszystkie atrakcje przewidziane na ten dzień. Organizatorzy przygotowali także wystawę prac dzieci i młodzieży z ośrodka. Były to między innymi wykonane przez nich rysunki, zdjęcia, prace malarskie i piękne rękodzieło. Nie zabrakło także poczęstunku, który przynieśli rodzice wychowanków.


Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl