Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-01-10 22:52 | Rozmiar tekstu: A A A

VII Festyn Zimowy na Pieczewie kwestował dla WOŚP

Olsztyn24
Odwiedzającym oferowano m.in. słodkie co nieco w zamian za datek | Więcej zdjęć »
W Gimnazjum nr 13 w Olsztynie odbył się dzisiaj (10.01) VII Festyn Zimowy zorganizowany przez szkołę i Radę Osiedla „Pieczewo”. Tegoroczna edycja imprezy przebiegła pod hasłem „Sercem z Ludźmi”, ponieważ organizatorzy włączyli się do współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która już jutro zagra w całej Polsce 23. Finał na rzecz utrzymania dobrej opieki medycznej dzieci dzieci i poprawę tej dla seniorów.

Festyn rozpoczęto w południe na znajdującym się przy szkole lodowisku, rozgrywając zawody m.in. w tym curlingu i hokeju. Uczestników zabawy nie powstrzymała nawet bardzo nieciekawa pogoda, jaką Olsztyn jest raczony przez ostatnie kilka dni. Dla tych, którzy nie chcieli moknąć w deszczu, organizatorzy imprezy przygotowali w budynku gimnazjum szereg imprez, spośród których każdy mógł wybrać coś ciekawego dla siebie.

Na maluchy czekało wiele stanowisk do tworzenia prac plastycznych (np. obrazów czy biżuterii), stoisko z klockami oraz bal karnawałowy. Starsze dzieci mogły spróbować swych sił w konkurencjach zręcznościowych czy posłuchać koncertu uczniów szkoły, a także nauczyć się obsługiwać defibrylator i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dorośli natomiast buszowali po pchlim targu, zajadali się słodkościami i ciepłymi posiłkami za tzw. wsad do puszki, oglądali z pociechami występy taneczne i teatralne. Panie zapraszano też na makijaż oraz manicure. Zaoferowano również stanowisko, na którym można było zmierzyć poziom cukru we krwi i ciśnienie.
R E K L A M A
banner
Wspomnieć też należy, że podczas całej imprezy można było zapełnić datkami puszki ponad 100 wolontariuszy WOŚP, którzy niestrudzenie maszerowali po siedzibie szkoły. Wszak nie ma to jak dobre samopoczucie na myśl, ze pomogło się uczynić czyjeś życie choć trochę lepszym.

Już jutro kolejna okazja do dobrej zabawy w szczytnym celu. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym programem 23. Finału WOŚP w Olsztynie dostępnym w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?” i, mamy nadzieję, do zobaczenia na miejscu!

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Festyn „Sercem z Ludźmi” dla WOŚP w Gimnazjum nr 13

»

10-01-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl