Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Tomasz Lenkiewicz | 2015-01-21 00:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Ruszył II Multimedialny Konkurs „Sportowcy Warmii i Mazur”

Olsztyn24
Laureaci I edycji konkursu (fot. archiw. Muzeum Sportu)
W poniedziałek (19.01) Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie wystartowało z II edycją konkursu pod hasłem „Sportowcy Warmii i Mazur”. Prace konkursowe można przesyłać do muzeum do końca maja br.

Celem konkursu jest przedstawienie sylwetki sportowca, trenera, sędziego, działacza sportowego, nauczyciela wychowania fizycznego lub dyscyplin sportowych, których działalność związana jest z Olsztynem oraz Warmią i Mazurami. Organizatorzy chcą, by pamięć o ludziach związanych ze sportem i uprawianymi na Warmii i Mazurach dyscyplinami sportowymi przetrwała próbę czasu, i by pamięć o tych osobach i dyscyplinach nie zaginęła.

Konkurs kierowany jest głównie do młodzieży szkolnej i studentów z województwa. Udział w nim mogą brać zarówno pojedynczy uczniowie, jak i zespoły (maksymalnie 3 osoby), które opracują multimedialną prezentację sylwetki wybranego przez siebie bohatera lub sportowej dyscypliny. Dopuszczalna jest również kategoria „Open” dla osób niezwiązanych ze środowiskiem szkolnym lub uczelnianym.

Konkurs podzielony jest na następujące kategorie wiekowe:  
R E K L A M A
banner
- szkoły podstawowe,
- szkoły gimnazjalne,
- szkoły ponadgimnazjalne,
- uczelnie wyższe,
- kategoria „Open”

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do organizatorów nagranych na płycie DVD, czytelnych dla komputerów i odtwarzaczy DVD materiałów przedstawiających sylwetkę wybranego bohatera lub dyscypliny sportowej. Prezentacja może zawierać wywiady ze sportowcami lub ich rodzinami, biografie, sylwetki nauczycieli wychowania fizycznego, sędziów sportowych, filmy, zdjęcia, fragmenty wycinków prasowych itp. Nadesłane na konkurs prace będą wykorzystywane w działalności programowej Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

Udział uczestników niepełnoletnich w konkursie wymaga pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Szczegółowy regulamin w/w konkursu oraz formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem dostępny jest na stronie internetowej OSiR w Olsztynie www.osir.olsztyn.pl

Tomasz Lenkiewicz
Komentarze [1]
~WS / 2015-01-23 12:17
A jakie nagrody? Na stronie OSiR też nie ma.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl