Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Tomasz Lenkiewicz | 2015-01-21 00:34 | Rozmiar tekstu: A A A

Ruszył II Multimedialny Konkurs „Sportowcy Warmii i Mazur”

Olsztyn24
Laureaci I edycji konkursu (fot. archiw. Muzeum Sportu)
W poniedziałek (19.01) Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie wystartowało z II edycją konkursu pod hasłem „Sportowcy Warmii i Mazur”. Prace konkursowe można przesyłać do muzeum do końca maja br.

Celem konkursu jest przedstawienie sylwetki sportowca, trenera, sędziego, działacza sportowego, nauczyciela wychowania fizycznego lub dyscyplin sportowych, których działalność związana jest z Olsztynem oraz Warmią i Mazurami. Organizatorzy chcą, by pamięć o ludziach związanych ze sportem i uprawianymi na Warmii i Mazurach dyscyplinami sportowymi przetrwała próbę czasu, i by pamięć o tych osobach i dyscyplinach nie zaginęła.

Konkurs kierowany jest głównie do młodzieży szkolnej i studentów z województwa. Udział w nim mogą brać zarówno pojedynczy uczniowie, jak i zespoły (maksymalnie 3 osoby), które opracują multimedialną prezentację sylwetki wybranego przez siebie bohatera lub sportowej dyscypliny. Dopuszczalna jest również kategoria „Open” dla osób niezwiązanych ze środowiskiem szkolnym lub uczelnianym.

Konkurs podzielony jest na następujące kategorie wiekowe:  
R E K L A M A
banner
- szkoły podstawowe,
- szkoły gimnazjalne,
- szkoły ponadgimnazjalne,
- uczelnie wyższe,
- kategoria „Open”

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do organizatorów nagranych na płycie DVD, czytelnych dla komputerów i odtwarzaczy DVD materiałów przedstawiających sylwetkę wybranego bohatera lub dyscypliny sportowej. Prezentacja może zawierać wywiady ze sportowcami lub ich rodzinami, biografie, sylwetki nauczycieli wychowania fizycznego, sędziów sportowych, filmy, zdjęcia, fragmenty wycinków prasowych itp. Nadesłane na konkurs prace będą wykorzystywane w działalności programowej Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

Udział uczestników niepełnoletnich w konkursie wymaga pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Szczegółowy regulamin w/w konkursu oraz formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem dostępny jest na stronie internetowej OSiR w Olsztynie www.osir.olsztyn.pl

Tomasz Lenkiewicz
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl