Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-02-04 20:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Zabawowe ferie w Abecadle

Olsztyn24
Karteczki z nazwami zabaw zostały ukryte w balonikach, które dzieci musiały przebić | Więcej zdjęć »
W województwie warmińsko-mazurskim trwa drugi tydzień zimowych ferii. Niestety uczniowie będą się mogli cieszyć beztroską swobodą tylko do końca tego tygodnia. Dlatego też część z nich chce wykorzystać ten czas jak najlepiej i uczestniczy w różnorakich zajęciach przygotowanych specjalnie z myślą o nich m.in. przez instytucje kultury.

Jedną z tych instytucji jest Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie, która w swoich filiach zaprezentowała dzieciom i młodzieży bogaty program zajęciowy. Odwiedziliśmy dzisiaj (4.02) jedną z tych filii - bibliotekę Abecadło, do której najmłodszych mieszkańców Olsztyna bibliotekarki zaprosiły na Książkowy Zwierzyniec.

Podczas spotkania dzieci,podzielone na dwie drużyny, miały m.in. za zadanie odgadnąć bajkowych bohaterów na podstawie fragmentów postaci, wzięły udział w grach zręcznościowych oraz wspólnie opowiadały wymyślone przez siebie historie stworzone na podstawie zdjęć ze scenami z bajek.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie

»

04-02-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl