Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-01-13 12:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Najmłodsi bawili się na „Serduszkowym Balu” w Abecadle

Olsztyn24
Dla chcącego nic trudnego - nawet maluchy ofiarowały swoją pomoc WOŚP (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W ramach 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Abecadle, filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie, zorganizowano w niedzielę (11.01) „Serduszkowy Bal”. Impreza skierowana była do najmłodszych i obfitowała w liczne atrakcje.

Na początek zaprezentowano przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, które zostało przygotowane przez wolontariuszy Miejskiego Zespółu Profilaktyki i Terapii Uzależnień i nagrodzone gorącymi brawami milusińskich. Następnie studenci Instytutu Muzyki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wykonali, dla bardzo licznie zgromadzonej publiczności program artystyczny „Kolędy i pastorałki”. Były też zabawy taneczne i muzyczne „szaleństwa”, w czasie których dzieci zaprezentowały się w przebraniach karnawałowych.

W trakcie imprezy można było wrzucać datki do orkiestrowej puszki, którą dzielnie nosił prawdopodobnie najmłodszy wolontariusz WOŚP. MZPiTU zorganizowało także loterię fantową. Aby wspomóc WOŚP, na stoisku zespołu można było kupić przeróżne fanty.
R E K L A M A
banner
Jak informuje olsztyński Sztab WOŚP, do tej pory udało się zebrać 241714,44 zł. Liczenie trwa dalej, jak również orkiestrowe aukcje, w których można wziąć udział pod adresem www.aukcje.wosp.org.pl

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl