Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
ep | 2015-02-12 15:51 | Rozmiar tekstu: A A A
Zapraszamy na kiermasz walentynkowy w ZPE!

Kupując - pomagasz!

Olsztyn24
W ZPE czekają: serca - zawieszki, sowy - poduszki, ręcznie zdobione lusterka i wiele, wiele innych rzeczy | Więcej zdjęć »
Nie macie pomysłu na oryginalną „walentynkę” dla ukochanych osób? Przyjdźcie w piątek 13 lutego na kiermasz do Zespołu Placówek Edukacyjnych przy ul. Turowskiego 1. W godz. 9 - 14 w Parku Pracy na 1 piętrze budynku C za niewielkie pieniądze kupicie unikalne produkty wykonane przez niepełnosprawnych uczniów.

Serca - zawieszki, sowy - poduszki, ręcznie zdobione lusterka i wiele, wiele innych rzeczy. To wszystko od stycznia wytwarzała niepełnosprawna młodzież w pracowni artystycznej kierowanej przez Annę Wangin. Kupując niepowtarzalne gadżety wesprzecie jednocześnie dzieci z autyzmem i innymi schorzeniami. Całkowity dochód z kiermaszu będzie bowiem przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Wyjątkowe Serce, które współprowadzi ZPE.

Walentynkowy kiermasz będzie w tym roku połączony ze sprzedażą lalek, które zrobili młodsi uczniowie i wychowankowie przedszkola ZPE z pomocą nauczycieli i rodziców w ramach projektu "Wszystkie kolory świata" UNICEF Polska. Uzyskane w ten sposób pieniądze szkoła przekaże na pomoc dzieciom z Sudanu Południowego.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy! Kupując - pomagasz!

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl