Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-02-15 21:59 | Rozmiar tekstu: A A A

II Casting do konkursu Miss Warmii i Mazur odbył się w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
II Casting do Miss Warmii i Mazur 2015 w Galerii Warmińskiej (fot. Krzysztof Szydłowski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (14.02) w Galerii Warmińskiej w Olsztynie odbył się II casting do Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur 2015. Spośród przybyłych dziewcząt wybranych zostało 15 kandydatek, które zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu.

Kandydatki walczyły o miejsca w dwóch kategoriach: nastolatek i dorosłych. Pierwszym etapem castingu były rozmowy z komisją. Dziewczęta opowiadały o swoich pasjach, zainteresowaniach, wykształceniu i planach zawodowych. Każda z kandydatek miała zaledwie kilka minut, aby oczarować jury nie tylko urodą i wdziękiem, ale również inteligencją i osobowością. Po krótkich rozmowach wszystkie kandydatki dwukrotnie prezentowały się przed jury. Najpierw wyszły na wybieg w kostiumach kąpielowych, a po kilkunastu minutach pojawiły się we własnych strojach.

Kandydatki, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu:
R E K L A M A
banner
» Miss Warmii i Mazur 2015: Adriana Hołowienko, Angelika Kijewska, Katarzyna Bułak, Marlena Mazurek, , Lidia Miśkiewicz, Sara Wiewióra, Maria Kilanowska, Barbara Wyszomierska, Agnieszka Kreja, Beata Mielnik, Karolina Wasilewska, Marzena Płonka,

» Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2015: Ada Sosnowska, Maja Płatek, Daria Dziakiewicz.

Jubileuszowa 25. Wielka Gala Konkursu odbędzie się 23 maja 2015 roku w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Będzie to wyjątkowe święto z okazji 25-lecia Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur i Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Finalistki będą walczyły o koronę i tytuł najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur oraz o wspaniałe nagrody. Nagrodą główną będzie możliwość reprezentowania regionu na półfinale oraz finale Miss Polski 2015.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodawanie nowych komentarzy do tego artykułu zostało zablokowane.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl