Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d./Kamil | 2015-02-25 18:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawa „Terytorium Sztuki” zamknięta

Olsztyn24
Wystawę można było oglądać w Galerii na Strychu (fot. Kamil - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Galerii na Strychu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbył się dzisiaj (25.02) finisaż wystawy „Terytorium sztuki” - ekspozycji prac studentów Instytutu Sztuk Pięknych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z zakresu malarstwa, rysunku, rzeźby i projektowania graficznego.

Terytorium Sztuki to obszar, na który wkraczają studenci kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych, pragnący zagłębić wiedze o sztuce w wymiarze zarówno praktycznym, jak i teoretycznym.

Przypomnijmy, że w ramach wystawy „Terytorium Sztuki” artyści związani z Zakładem Malarstwa i Rzeźby Instytutu Sztuk Pięknych UWM (Joanna Bentkowska-Hlebowicz, Izydor Borys, Zygmunt Droński, Marzena Huculak, Izabela Janiszewska-Obarek, Wioletta Jaskólska, Miłosz Piotrowski, Andrzej Popiel, Marek Szczęsny, Renata Zimnicka-Prabucka) przedstawiają prace studentów: Anny Bentkowskiej, Romany Triebling, Pawła Czaplickiego, Anny Warzęchowskiej, Moniki Jabłońskiej, Alicji Sobczyńskiej, Vanessy Kurmin, Katarzyny Shulz, Marty Sztygier, Anny Hołubowicz, Jerzego Bogdana Szumczyka, Łukasza Oleszczuka, Barbary Poulakowskiej, Anny Szczęsnej, Anny Bochniak, Aleksandry Kozakiewicz i Patrycji Zdanewicz. 
R E K L A M A
banner
Wystawę można było oglądać w Kamienicy Naujacka MOK od 11 lutego.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl