Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-03-03 18:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Obywatelskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbyły się w Olsztynie

Olsztyn24
Obywatelskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych (fot. Marcin Kierul) | Więcej zdjęć »
W Olsztynie odbyły się dzisiaj (3.03) Obywatelskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowane pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego przez Warmińsko-Mazurski Okręg Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie, olsztyńskim oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej i Urzędem Miasta Olsztyna. Obchody rozpoczęto konferencją tematyczną w Urzędzie Wojewódzkim, natomiast po jej zakończeniu uczestnicy przemieścili się pod pomnik Armii Krajowej, mieszczący się na rogu Al. Piłsudskiego i ul. Dąbrowszczaków, gdzie m.in. złożyli kwiaty i postawili znicze.R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [3]
~korek1 / 2015-03-06 14:29
Pieniądze,które Tusk zabrał z lasów w kwocie 800 milionów zniknęły i nikt nie wie gdzie się POdziały myślący logicznie wiedzą ,że ta kasa POszłą na odszkodowania dla żydów za drugą wojnę światową i następne środki też tam pójdą. Tak TO JESTEŚMY OKRADANI BEZ NASZEJ WIEDZY. Lecz kto się interesuje co się dzieje wie o tym.
~zz / 2015-03-05 10:12
http://niepoprawni.pl/blog/6496/zygmunt-bialas-jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust
~korek1 / 2015-03-03 21:23
Dlaczego obchody 3 marca jak 1 marca to święto jest ustalone czyżby ktoś zaspał czy celowo aby nie było dużego zainteresowania.W dzikim kraju dzieją się dziwne rzeczy przez dziwnych ludzi jak nie ustawa głosowana w nocy to innym razem spóżnione święto ale POnoć lepiej póżno niż wcale.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Obywatelskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

»

03-03-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl