Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-03-04 16:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Wyślij PIT@ w bibliotece także w tym roku

Olsztyn24
Z pracownikami Urzędu Skarbowego w Olsztynie można się spotkać w Starym Ratuszu również jutro | Więcej zdjęć »
Jak co roku, w okresie od stycznia do końca kwietnia Urząd Skarbowy w Olsztynie podejmuje działania mające na celu wspomóc podatników w rozliczeniu się z fiskusem. Nie inaczej jest i w tym roku. Osoby chcące skorzystać z wiedzy urzędników mogą to zrobić w ramach m.in. „Wtorków z e-PIT-em” w siedzibie urzędu bądź akcji terenowych, takich jak choćby „e-Deklaracje dla Seniora”.

„E-Deklaracje dla Seniora” (i nie tylko) to dwudniowa akcja (4-5.03), przeprowadzana od trzech lat we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie w Starym Ratuszu. W jednym z pomieszczeń na parterze budynku można się spotkać z pracownikami Urzędu Skarbowego w Olsztynie i przy ich pomocy wysłać zeznanie roczne za rok 2014 przez Internet przy specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku.

Każda osoba składająca PIT drogą elektroniczną otrzyma papierową kopię złożonego zeznania wraz z urzędowym potwierdzeniem jego złożenia. Należy tylko posiadać przy sobie informacje na temat kwoty przychodu (ogółem) wykazanej w zeznaniu za rok poprzedni, tj. 2013 lub kopię zaznania za 2013 rok.
R E K L A M A
banner
Z gościnności WBP i pomocy pracowników urzędu na olsztyńskiej starówce będzie można skorzystać także jutro (5.03) w godzinach 10.00-13.00.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl