Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-13 15:38 | Rozmiar tekstu: A A A

W niedzielę zamkną skrzyżowanie Obrońców Tobruku z Sikorskiego

Olsztyn24
Skrzyżowanie ulicy Sikorskiego z ul. Tuwima i Synów Pułku
Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę (14/15.03) nastąpi kolejna zmiana organizacji ruchu na olsztyńskich ulicach. Wyłączone zostanie skrzyżowanie ul. Sikorskiego z ul. Obrońców Tobruku.

Ponadto na ulicy Sikorskiego (od ulicy Pstrowskiego do ulicy Tuwima oraz od ulicy Wańkowicza do ulicy Wilczyńskiego) ruch będzie odbywał się tylko na jednej jezdni po jednym pasie w każdym kierunku. Zamknięty zostaje wlot w ulice Minakowskiego, a dostępny będzie wlot w ulice Zaruskiego.

Przypominamy także, że na ulicy Pstrowskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Sikorskiego jest zwężenie do jednej jezdni i obowiązuje nakaz jazdy prosto. W ulicę Sikorskiego można wjechać od strony alei Piłsudskiego z ulicy Obiegowej. Skręt w prawo z ulicy Pstrowskiego jest dozwolony tylko dla autobusów, taksówek i służb miejskich.
R E K L A M A
banner
Przypominamy też, że dojazd do i z południowych dzielnic Olsztyna umożliwiają też wcześniej zorganizowane objazdy: „poligon”, „Brzeziny” i „Bartąg”.
Komentarze [1]
~j / 2015-03-18 19:10
jaja sobie robicie!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl